All deleted tweets from politicians

Former Polish Minister of Education. Poslanka PO: obrona narodowa, sprawy zagraniczne. Szefowa zespołu śledczego PO ds. zagrożeń bezpieczeństwa państwa.

This may be an incomplete list. If you think we're missing someone, please send us their Name, Country/State, Political Party, Office they hold or are seeking and, of course, Twitter handle. Thanks!

RT @PolskaNormalna: Izraelski minister zdrowia, który twierdzi, że koronawirus jest „boską karą” za homoseksualizm, wypadł pozytywnie na testach na COVID-19 msn.com/en-gb/news/wor…

Joanna Kluzik (po) retweeted @z_brzezna :

RT @z_brzezna: RT @z_brzezna: A od jutra i ja idę pomagać w szpitalu. https://t.co/zJOW2P1oIg

Joanna Kluzik (po) retweeted @z_brzezna :

RT @z_brzezna: RT @z_brzezna: A od jutra i ja idę pomagać w szpitalu. https://t.co/zJOW2P1oIg

RT @sikorskiradek: Rodacy utknęli na Sycylii. Program pobytu leczniczego, finansowanego ze środków UE zakończył się, pacjenci dalej dializowani są na swój koszt. @MSZ_RP i @PLinItalia nie reagują. PL nie wykonała żadnego lotu refundowanego przez UE! Kontakt: szpital Dr. Mucarii w Valderice-Trapani.

Joanna Kluzik (po) retweeted @guclunecmi2 :

RT @guclunecmi2: RT @guclunecmi2: Good night ◽◽ Friends Wish you a happy week Take care of ♥️ God bless you♥️ https://t.co/JKyjwrYeUm

Joanna Kluzik (po) retweeted @EaAlex27 :

RT @EaAlex27: RT @EaAlex27: Panowie Szacun◽◽◽◽◽◽◽◽◽◽◽◽❤️❤️❤️❤️❤️❤️◽ https://t.co/XnGnitcNGJ

Joanna Kluzik (po) retweeted @czuchnowski :

RT @czuchnowski: Nie powiem niczego nowego: dziś władza powinna robić tylko 2 rzeczy: walczyć z zagrożeniem i pomagać ludziom dotkniętym kryzysem. Jeśli w tej sytuacji skupia się na przepychankach o wybory oraz kto kogo i skąd wyciągnie, to za chwilę naprawdę będą "wyskakiwać przez okna"

Joanna Kluzik (po) retweeted @haskologlu :

RT @haskologlu: 100 bin kişi başına Ülkelerin yaptığı test sayısı: 1.İzlanda 4.862 2.BAE 2.252 3.Bahreyn 1.859 4.Norveç 1.583 5. İsviçre 1.292 6. Malta 1.013 7. Slovenya 998 8. Avustralya 931 9. Estonya 849 10.Güney Kore 769 . . . 45. Türkiye 91 Güncelleme: 30 Mart @DrEricDing @jodigraphics15 https://t.co/10IV3tlHmz

RT @BMikolajewska: Za ukrywanie epid. koronawirusa i sprowadzenie na cały 🌍pandemii, która zabije tysiące ludzi i zniszczy gospodarki wielu państw, Chiny powinny zostać poddane ogólnoświat. izolacji ekonom. Tak, wiem, że jesteśmy uzależnieni od 🇨🇳produktów itd. Może to dobry czas, by to zmienić.

RT @AlekTurowicz: Codziennie biorę leki. Niestety nie było ich w Warszawie ale były w Poznaniu. Na moje ogłoszenie odezwał się człowiek z Poznania że mi kupi leki żeby przysłać receptę. Wysłałem sms receptę i liczyłem że gośc wyślę kurierem, Leki miałem wieczorem wsiadł w auto i przywiózł. Szok.