All deleted tweets from politicians

turkey

  • Has 145 members
  • Deleted 78770 tweets

This may be an incomplete list. If you think we're missing someone, please send us their Name, Country/State, Political Party, Office they hold or are seeking and, of course, Twitter handle. Thanks!

Gürsel Tekin (turkey) tweeted :

Türkiye'ye hem bürokraside, hem sivil toplum örgütlerinde hem de akademide büyük hizmetler vermiş, gerçek bir aydın ve yazar olan Prof. Dr. Güngor Uras'u kaybetmenin acısını yaşıyoruz. Kendisine Allah'tan rahmet, kıymetli ailesine sabır ve güç diliyorum. https://t.co/pE07iVUwW2

Bu kaynak şahsi tanıtım yerine toplu taşıma hizmetini bedava vermek için kullanılsa hem güzel bir bayram hediyesi olurdu hem de ahlaken daha doğru olurdu. Bunu değiştireceğiz. Biz kazandığımızda, İstanbul'un parası birilerinin çıkarı için değil İstanbullular için harcanacak.

Bu kaynak şahsi tanıtım yerine toplu taşıma hizmetini bedava vermek için kullanılsa hem güzel bir bayram hediyesi olurdu hem de ahlaken daha doğru olurdu. Bunu değiştireceğiz. Biz kazandığımızda, İstanbul'un parası birilerinin çıkarı için değil İstanbullular için kullanılacak.

İster devlet yönetiminde ister yerel yönetimlerde kamu kaynakları kamu çıkarı için kullanılmalıdır. Etkin ve verimlilik esastır. Halkın parası halk için harcanmalı. Şahsi menfaat için halkın parasını kullanmak hem etik hem de ekonomik bir sorundur.

İster devlet yönetiminde ister yerel yönetimlerde kamu kaynakları kamu çıkarı için kullanılmalıdır. Halkın parası para halk için etkin ve verimli bir şekilde değerlendirilmeli. Şahsi menfaat için halkın parasını kullanmak hem etik hem de ekonomik bir sorundur.

İstanbul'un bu kaynağı şahsi tanıtım yerine halkımıza toplu taşıma hizmetini bedava vermek için kullanılsa hem güzel bir bayram hediyesi olurdu hem de ahlaken daha doğru olurdu. Bunu değiştireceğiz. Biz kazandığımızda, İstanbul'un parası İstanbullular için harcanacak.

Mustafa ATAŞ (turkey) tweeted :

İstanbul İl Gençlik Kollarından beri birlikte çalıştığımız kıymetli dava arkadaşım İstanbul Milletvekilimiz Erkan Kandemir’e Teşkilat Başkanlığı görevini devrettik. Rabbim muvaffak etsin inşaallah. Erkan Kandemir kardeşime üstüne başarılar diliyorum. @erkankandemir @Akparti

RT @BurclarinSesi: ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀⠀⠀ BİR DİLEK TUT VE BU TWEETİ RETWEETLE. ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀…

Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı görevini getirilen Milletvekilimiz Sn. @jsarieroglu ‘ nu tebrik ediyor yeni görevinde başarılar diliyoruz. Adanamıza, Ülkemize, Partimize hayırlı olsun. https://t.co/i6ZaFCSQJW

RT @KocYucell: Teşrik tekbirleri Sabah Namazı ile başlıyor. Allahü Ekber Allâhü Ekber Lâ ilâhe İllâllahü Vallâhü Ekber,Allâhü Ekber ve Lill…